ما را حمایت کنید
 
امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۱۳
عکس شماره 1
۱۳۹۵/۱۰/۱۴
شاهسواران

در اینجا آموزش حذف اکانت تلگرام یا همون دیلیت اکانت تلگرام را به صورت ساده و تصویری برای شما آموزش خواهیم داد که می توانید حساب کاربری تلگرام خود را کمتر از یک دقیقه حذف کنید، به همین منظور با ما همراه باشید.

با توجه به اینکه نرم افزار تلگرام telegram یکی از قدرتمند ترین و بهترین برنامه چت برای تمامی سیستم عامل ها از جمله اندروید، iOS، ویندوز فون و ویندوز است که با تمرکز بر روی دو فاکتور سرعت و امنیت بالا طراحی شده است. اما در صورتی که علاقه ای به استفاده از تلگرام ندارید یا قصد دارید یک اکانت جدید در تلگرام بسازید، می بایست اکانت تلگرام خود را حذف کنید. مراحل حذف اکانت تلگرام بسیار ساده بوده و از طریق سایت رسمی این نرم افزار انجام می شود.

 

پاک کردن اکانت telegram

 

در اینجا آموزش حذف اکانت تلگرام یا همون دیلیت اکانت تلگرام را به صورت ساده و تصویری برای شما آموزش خواهیم داد که می توانید حساب کاربری تلگرام خود را کمتر از یک دقیقه حذف کنید، برای همین با ما همراه باشید.

 

آموزش حذف اکانت تلگرام و آموزش دیلیت اکانت تلگرام

 

مرحله اول: همانگونه که در ابتدای مطلب به آن اشاره نمودیم، برای حذف اکانت تلگرام باید ابتدا به سایت رسمی این برنامه مراجعه کنید. برای همین منظور به لینک زیر بروید.

https://my.telegram.org/auth?to=deactivate

نکته: این نکته را بایستی خدمتتون عرض کنم که اگر از مرورگر پیش فرض اندروید استفاده می کنید، ممکنه که در هنگام حذف اکانت به مرحله اول دوباره برگرید. پس برای حل این مشکل بهتره که از مرورگر های فایرفاکس یا کروم استفاده کنید.

در صورتی که به مرورگر فایرفاکس نیاز دارید، آن را از لینک زیر دانلود کنید:

 

دانلود مرورگر فایرفاکس برای اندروید

 

مرحله دوم: پس از اینکه با استفاده از لینکی که در مرحله اول این آموزش بهتون دادیم، به سایت حذف اکانت تلگرام مراجعه کردید. لازمه که شماره موبایلتون (همون شماره ای که میخوایید تلگرامشو حذف کنید) را به همراه +۹۸ که کد ایران هست را در قسمت Your Phone Number وارد کرده و سپس روی Next ضربه بزنید.

مثال: شماره خود را به این شکل وارد کنید:     ۹۸۹۱۰۱۰۱۰۹۰+

آموزش حذف تلگرام,حذف اکانت تلگرام,حذف اکانت تلگرام اندروید,نحوه حذف اکانت,نحوه حذف اکانت از تلگرام,طریقه حذف تلگرام,آموزش حذف اکانت تلگرام,پاک کردن اکانت تلگرام,آموزش پاک کردن تلگرام,آموزش حذف اکانت,حذف تلگرام,حذف حساب تلگرام,حساب کاربری تلگرام,دلیت اکانت تلگرام,دی اکتیو کردن تلگرام,دیلیت اکانت تلگرام,آموزش تلگرام,طریقه حذف اکانت تلگرام,دیلیت تلگرام

مرحله سوم: اکنون اگر مرحله بالا را درست انجام داده باشید، یک پیام که حاوی رمز حذف هستش براتون در تلگرام ارسال میشه که باید این رمز را عینا و با دقت حروف بزرگ و کوچیک انگلیسی در سایت تلگرام وارد کنید. (یعنی حروف کوچیک را با حروف کوچیک و حروف بزرگ را با حروف بزرگ تایپ کنید.)

به عکس زیر دقت کنید. اون عبارتی که با فلش و خط قرمز مشخص شده همون رمزمون هست که در تلگرام برامون ارسال شده:

 

دلیت اکانت تلگرام,دی اکتیو کردن تلگرام,دیلیت اکانت تلگرام

مرحله چهارم: حالا باید این رمز مرحله قبل را در سایت تلگرام و در قسمت Password عینا وارد کنیم.

مرحله پنجم: پس از وارد کردن رمز، بر روی گزینه Sign in ضربه بزنید.

آموزش حذف اکانت,حذف تلگرام,حذف حساب تلگرام

مرحله ششم: در این مرحله تلگرام از شما میخواد که دلیل ترک این برنامه رو بنویسید. البته می تونید بنویسید یا می تونید هم ننویسیدش.

مرحله هفتم: روی Done ضربه بزنید.

آموزش حذف تلگرام,حذف اکانت تلگرام,حذف اکانت تلگرام اندروید,نحوه حذف اکانت,نحوه حذف اکانت از تلگرام,طریقه حذف تلگرام,آموزش حذف اکانت تلگرام

مرحله آخر: در واپسین مرحله از حذف اکانت تلگرام، یک پنجره کوچیک واستون باز میشه که در صورت اطمینان داشتن از حذف اکانت تلگرام خود بر روی گزینه قرمز رنگ Yes, delete my account ضربه بزنید.

دلیت اکانت تلگرام,دی اکتیو کردن تلگرام,دیلیت اکانت تلگرام,آموزش تلگرام,طریقه حذف اکانت تلگرام,دیلیت تلگرام

پس از حذف اکانت تلگرام:

 

اما اگر اکانت تلگرامتون با موفقیت دیلیت شده باشه، پیغام سبز رنگ زیر رو مشاهده خواهید کرد.

 

نحوه حذف اکانت,نحوه حذف اکانت از تلگرام,طریقه حذف تلگرام,آموزش حذف اکانت تلگرام,پاک کردن اکانت تلگرام,آموزش پاک کردن تلگرام,آموزش حذف اکانت,حذف تلگرام,حذف حساب تلگرام,حساب کاربری تلگرام,دلیت اکانت تلگرام

همچنین پس از اینکه اکانتتون حذف بشه، اگه یکی از دوستاتون صفحه چت شما رو در تلگرام باز کنه دیگه اثری از اسم و عکس پروفایلتون نخواهد بود و اسم شما رو Deleted Account و عکس پروفایلتون بدون عکس نشون میده. البته این عمل ممکنه همون اول رخ نده و یه ده دقیقه ای طول بکشه.

دی اکتیو کردن تلگرام,دیلیت اکانت تلگرام,آموزش تلگرام,طریقه حذف اکانت تلگرام,دیلیت تلگرام

 

سوالاتی که از ما زیاد پرسیده می شود:

۱- با حذف اکانت یا همون دلیت اکانت تلگرام از ریپورت اسپم خارج می شویم؟ خیر. با حذف اکانت تلگرام از ریپورت خارج نخواهید شد زیرا ریپورت بر روی شماره شما انجام می شود نه اکانت.

۲- رمز حذف اکانت تلگرام واسمون اس ام اس میشه یا به خود تلگرام ارسال میشه؟ رمز دیلیت اکانت تلگرام به خود برنامه تلگرام ارسال میشه و داخل یک پیام از خود تلگرام است.

۳- رمز حذف اکانت را چگونه وارد کنیم؟ رمز حذف اکانت را عینا و با دقت حروف کوچک و بزرگ وارد کنید.

۴- آیا پس از دیلیت اکانت تلگرام و ثبت نام مجدد، کانال تلگرام قبلی بازیابی شده و ما مدیر خواهیم ماند؟ خیر. پس از حذف اکانت، کانال و گروه تلگرام شما باقی می ماند اما دیگر شما مدیر کانال نخواهید بود و دیگر به کانال دسترسی نخواهید داشت.