ما را حمایت کنید
 
امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۶
عکس شماره 1
۱۳۹۴/۱۰/۲۲
admin

پپ گواردیولا که پیشینه مربیگری در بارسلونا را دارد و پرافتخارترین مربی تاریخ این باشگاه اسپانیایی به شمار می آید، در مورد انتخاب‌ مسی و انریکه مراسم انتحاب بهترین های جهان اظهار کرد: هم مسی و هم انریکه، شایسته انتخاب به عنوان بهترین ها بودند. بارسلونا سال رویایی را پشت سر گذاشت و مسی نشان داد همچنان بهترین است. انریکه هم به عنوان سرمربی بارسلونا، عملکرد درخشانی از خود نشان داد. او رابطه خوبی با ستاره های بزرگ بارسلونا داشت و تفکراتش در تیم جواب داد. او هم شایسته انتخاب به عنوان بهترین مربی سال بود

گواردیولا در پایان فصل از بایرن مونیخ جدا خواهد شد اما هنوز مقصد بعدی او مشخص نیست. او درباره این سوال که بعد از بایرن راهی چه تیمی خواهد شد نیز گفت: پیشتر اعلام کرد به لیگ انگلیس می‌روم اما باید تاکید کنم احتمال‌های دیگری هم وجود دارد و شاید به جای دیگری رفتم.

سرمربی بایرن درباره این سوال که آیا قصد مربیگری در تیم ملی برزیل را دارد نیز عنوان کرد: در چهار سال اخیر همه از این موضوع سخن به میان می آورند. کارلوس دونگا سرمربی برزیل است و او مربی بزرگی به شمار می آید. دونگا یکی از بهترین هافبک های جهان در زمان خودش بود و شایستگی نشستن روی نیمکت برزیل را دارد.