ما را حمایت کنید
 
امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۳
عکس شماره 1
۱۳۹۴/۱۲/۲۶
شاهسواران

فرهاد مشیری، سرمایه دار ایرانی  بعد از منصرف شدن از خرید سهام باشگاه آرسنال، تصمیم به خرید نیمی از سهام باشگاه اورتون گرفت.

یک ایرانی مالک باشگاه لیگ برتری انگلیس!

فرهاد مشیری، سرمایه دار ایرانی که با ۱٫۴ میلیارد پوند ثروت، علاقه زیادی به فوتبال دارد و تصمیم گرفته بود تا در لیگ برتر انگلیس سرمایه گذاری کند، بعد از آنکه از خرید سهام آرسنال صرف نظر کرد و آن را در اختیار دوستش علی شیر عثمانوف روس قرار داد، این بار توانست نیمی از سهام باشگاه اورتون را خریداری کند.

 فرهاد مشیری,باشگاه اورتون,لیگ برتر انگلیس

فرهاد مشیری، مالک باشگاه اورتون

این سرمایه دار ایرانی با ۲۰۰ میلیون پوند توانست نیمی از سهام اورتون را به نام خود کند. او که در زمینه های تولید فولاد و اپراتور تلفن همراه فعال است، از مدت ها پیش به دنبال سرمایه گذاری در لیگ برتر انگلیس بوده است.

 فرهاد مشیری,باشگاه اورتون,لیگ برتر انگلیس

فرهاد مشیری، مالک باشگاه لیگ برتری انگلیس

از بیش از یک دهه پیش که رومن آبراموویچ سهام چلسی را خرید پای مالکان زیادی به فوتبال انگلیس باز شده است که شیوخ عربی توانستند سیتی را در اختیار خود قرار دهند، خانواده گلیزر آمریکایی به منچستریونایتد رفتند و لیورپول نیز در اختیار مالکان آمریکایی قرار گرفت و عثمانوف روس نیز سهام آرسنال را خرید و حتی پای تاجر تایلندی نیز به لیگ برتر انگلیس با خرید سهام واتفورد باز شد.

البته سران لیگ برتر باید صلاحیت فرهاد مشیری را تایید کنند تا او بتواند این قرارداد را نهایی کند.