ما را حمایت کنید
 
امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۱۴
عکس شماره 1
۱۳۹۵/۰۹/۱۶
شاهسواران

اگر می‌خواهید برای اکانت اینستاگرام خود بصورت نامحدود و رایگان فالور جمع کنید؟ این مطلب را حتما بخوانید

 

آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

آیا دوست دارید در کنار این کار برای سایت خود بازدید از انواع کشورها جمع کرده و رتبه الکسای آن را بهبود بخشید؟
آیا در فیس بوک به دنبال فالور برای اکانت خود هستید؟
آیا در فیس بوک به دنبال کسانی هستید که صفحه شما را لایک کنند؟
آیا در یوتیوب ویدیو گذاشته اید و دوست دارید بازدید و رای مثبت آن بالا برود؟
همه اینها در یک آموزش تصویری و دقیق به‌همراه توضیحات جامع، به‌صورت رایگان در اختیار شماست! هم آموزش و هم استفاده از سرویس…

دقت کنید اگر یک بار مراحل را انجام دادید و خطایی دریافت کردید درجا به بخش تماس با ما یا دیدگاه ها رجوع نکنید! کمی مراحل را با حوصله مطالعه کنید و دوباره انجام دهید. مراحل بارها توسط انواع سیستم ها تست و انجام شده و مشکلی در آنها نیست.

دقت نمایید
برای انجام مراحل ثبت نام در گوشی و تبلت اندروید نسخه نهایی مرورگر Chrome را نصب کرده و از منوی آن گزینه‌ی Request desktop site را تیک بزنید تا با حالت کامپیوتر برای شما باز شود. با Browser اندروید مراحل زیر قابل انجام نیست!

۱- به این سایت مراجعه نمایید و در صورتی که در آن عضو نیستید مراحل زیر را طی کنید، در صورتی که عضو بودید مراحل ۲ به بعد را انجام دهید.

الف) برای ثبت نام روی دکمه TRY FOR FREE NOW در وسط صفحه کلیک نمایید:

 

افزایش فالوور,افزایش فالوور اینستاگرام,اینستاگرام,آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

 

ب) در پنجره Registration ایمیل خود و یک رمز را که دوبار باید تایپ کنید را وارد نمایید و در انتها تصویر امنیتی را با توجه به عکس کامل کرده و روی Sign Up کلیک نمایید:

 

افزایش فالوور,افزایش فالوور اینستاگرام,اینستاگرام,آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

 

ج) پس از کلیک پنجره کوچکی به مدت چند ثانیه ظاهر می‌شود که تبریک گوی اتمام ثبت نام می‌باشد. بعد از آن دقت کنید دوباره صفحه ثبت نام می‌آید و خطا می‌دهد که ایمیل وارد شده درحال استفاده می‌باشد، پس از بالا با ایمیل و رمز داده شده وارد شوید.

 

افزایش فالوور,افزایش فالوور اینستاگرام,اینستاگرام,آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

 

د) اگر تا اینجا را درست آمده باشید صفحه باز شده از شما می خواهد که برای اتمام مراحل ثبت نام به ایمیلتان مراجعه کرده و روی لینک تایید کلیک نمایید.

 

افزایش فالوور,افزایش فالوور اینستاگرام,اینستاگرام,آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

 

(در صورتی که ایمیل برای شما ارسال نشده تا ۱۰ دقیقه صبر کنید و در صورت عدم دریافت اگر در یاهو هستید ایمیل از Gmail درست کنید و برعکس! حتی پوشه Spam خود را نیز بررسی کنید)

ه) بعد از کلیک روی لینک ایمیل شده صفحه ای با تشکر از ثبت نام شما باز می شود و ثبت نام شما اتمام می یابد.

 

افزایش فالوور,افزایش فالوور اینستاگرام,اینستاگرام,آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

 

و) حال دوباره وارد سیستم شوید متن TOS را قبول کنید (I agree) و مرحله ۲ را ادامه دهید:

 

افزایش فالوور,افزایش فالوور اینستاگرام,اینستاگرام,آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

 

در تصویر بالا که مشاهده می‌کنید شما یک‌سری قوانین را تایید می‌کنید که اجرا نمایید! این را ابتدای کار به شما تذکر بدهم که خلاف موارد فوق عمل کنید اکانت شما در سایت بسته می‌شود و دیگر نمی‌توانید از آن استفاده کنید! درصورتی که دوست دارید از سایت رایگان ادمی‌فست استفاده کنید موارد گفته شده را رعایت کنید، در زیر قوانین را برای راحتی شما ترجمه کرده‌ایم:

شما نباید اکانت خود را در سایت بخرید یا بفروشید (خرید و فروش اکانت ادمی‌فست ممنوع!)
شما مجاز به ساختن چندین اکانت در سایت نیستید
امتیازات خود را نمی‌توانید در قبال دریافت پول برای کسی خرج نمایید
شما نباید از اتوکلیک یا ربات‌ها برای گرفتن امتیاز استفاده کنید
شما نباید در سیستم اکانت دیگران را فالو، آنفالو، لایک و آنلایک کنید (از یک اکانت بیش از یک بار امتیاز نباید بگیرید)
شما برای موارد خلاف عقلی و موارد ل.خ.ت و پورنــــوگرافی و خشونت نمی‌توانید لایک و فالور جمع کنید
برای موارد غیرقانونی در کشور خود مانند شرکت‌های هرمی نمی‌توانید لایک و فالو جمع کنید
شما نباید ویروس یا بدافزاری در جایی آپلود نمایید
از ادمی‌فست برای استفاده‌های نادرست و غیر قانونی نباید استفاده کنید
شما نباید کارهایی انجام دهید که روند کاری سایت و سیستم با اخلال مواجه شود (هک و …!)
نباید هیچ یک از قوانین بالا را زیر پا بگذارید
اگر اکانت شما را مسدود کردیم [تقاضای باز کردن آن و] اقدام به ساخت اکانت دیگر نفرمایید.

 

۲- بعد از وارد شدن به سیستم در سمت چپ صفحه روی اولین گزینه یعنی دکمه سبز Add page / site کلیک کنید:

 

افزایش فالوور,افزایش فالوور اینستاگرام,اینستاگرام,آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

 

(دقت نمایید مراحل زیر برای Instagram می‌باشد ولی شما با همین روش و به‌صورت مشابه می‌توانید برای اکانت‌های فیس‌بوک و تویتر خود لایک کننده و فالور و ریتویت کننده جمع کنید و حتی برای ویدیو‌های خود در یوتیوب لایک و Vote جمع‌‌آوری نمایید، حتی با روش‌های مشابه زیر برای سایت خود از انواع کشور‌ها می‌توانید بازدید کننده جمع کرده و آمار الکسای سایتتان را بالا ببرید!)

 

 

۳- در صفحه Add /Edit Content که هستید گزینه اول یعنی Type را روی Instagram Followers برای فالو یا Instagram Like برای لایک عکس را انتخاب کنید و تیک همه کشورها (countries: worldwide) را دقت کنید که زده باشید.
(اگر فالور ایرانی می‌خواهید در این بخش در گزینه‌ی کشور باید ایران را بزنید ولی این را دقت نمایید که در این صورت شانس شما برای گرفتن فالور یک در ۱۰۰ خواهد بود! یعنی اگر با سی‌پی‌سی ۱۰ شما روزی ۱۰۰ فالوور به‌دست آورید، روی ایران بگذارید روزی یک فالوور فقط بدست می‌آورید! حال میل خودتان هست فالور خاص ایرانی می‌خواهید یا فالور‌های خارجی! در مورد خرید و فروش فالورها که ایرانی هستند و بیرون با پول انجام می‌شوند باید گفت اکثر آنها با ادمین صفحات مشهور آشنا هستند و از شما ۱۰۰ هزار تومان بابت ۵۰ هزار فالور می‌گیرند و با تبلیغی در چند صفحه و خرج کردن ۳۰ الی ۴۰ هزار تومان بقیه را به جیب مبارک می‌زنند! و یا روش‌های مشابه دیگر که اگر کسی بداند به کسی روش‌های آن را نمی‌گوید.)

 

افزایش فالوور,افزایش فالوور اینستاگرام,اینستاگرام,آموزش افزایش فالوور اینستاگرام

 

الف) در صورت انتخاب فالو در قسمت بعدی (Username) نام کاربری خودتان را فقط وارد کنید. برای این کار در اینساگرام وارد صفحه خودتان شده و زیر عکس های بالا نوشته بزرگ را که مشاهده می کنید نام کاربری شماست؛ همان نام کاربری که با آن وارد سرویس اینستاگرام شده اید.

در صورتی که خطای “Please enter a valid user id” یا پیغامی مبنی بر valid نبود ID شما را می‌دهد دو معنی دارد ۱- نام کاربری را اشتباه وارد کردید ۲- اکانت شما بصورت Private است،‌ در تنظیمات اکانت خود (تب اول از سمت راست و از پایین / نماد آدم) و سپس روی Edit profile کلیک کرده و تیک Post are Private را بردارید.
خواهش می‌کنیم در این خصوص دیدگاه ارائه نکنید! ۹۰٪‌دیدگاه‌های اینجا شده پرسیدن این مشکل! در صورت پرسیدن این سوال دیدگاه شما بدون تایید پاک می‌شود.

ب) در صورتی که لایک را انتخاب کرده اید در گزینه بعدی یک عنوان انگلیسی و استاندارد برای مورد خود انتخاب کنید؛ مثلا عکسی از یک گربه دارید در Title عنوان My Cat را وارد کنید. در بخش Photo URL آدرس دقیق صفحه ای که عکس شما در آن هست را باید وارد نمایید. برای اینکار با سرویس اینترنتی اینستاگرام (اینجا کلیک نمایید) وارد شده و روی عکس خود کلیک کنید و در نوارد آدرس برای مثال آدرسی مانند این را مشاهده می کنید [http://instagram.com/p/kIXDDzs_ej/?modal=true] از اول آدرس تا قبل اسلش علامت ؟ را کپی کنید که لینک عکس مورد نظر ماست. یعنی این آدرس [http://instagram.com/p/kIXDDzs_ej] آدرس کامل عکس ما می باشد.دقت کنید برای لایک عکس باید اکانت شما بصورت Public باشد، وگرنه عکسی از شما برای بقیه که می‌خواهند لایک کنند نمایش داده نمی‌شود. این مورد را از تنظیمات اکانت خود جویا باشید.

 

 

۴- در بخش Total Click و Daily Click شما می توانید تعداد لایک ها، یا فالو های خود در روز و در کل محدود کنید که توصیه می شود بصورت پیشفرض اینجا را OFF نگهدارید.

۵- گزینه مهمی که باید روی آن بیشتر حرف بزنیم CPC هست. Cost per click یا همان ارزش یک کلیک عددی بین دو تا ده می باشد که ارزش کلیک های شما را تعیین می کند، الان شما ۵۰ امتیاز اولیه دارید؛ اگر این عدد را روی ۱۰ بگذارید ۵ نفر شما را فالو کرد یا ۵ نفر عکس شما را لایک کرد امتیاز شما تمام می شود! پس بهتر است که این عدد کمتر باشد! فرض کنیم روی ۵ باشد، با این کار ۱۰ نفر شما لا فالو یا لایک کنند ۵۰ امتیاز شما تمام می شود و این بهتر به نظر می رسد. با گذاشتن CPC روی ۲ چطور هستید؟ اینطور ۲۵ نفر فالوور یا لایک کننده دارید! ولی این را بدانید، این سرویس یکی از مشهور ترین سرویس های تبادل لایک و فالو به شمار می رود، وقتی شما CPC را روی ۲ بگذارید برای افرادی که می خواهد با لایک کردن و یا فالو شما امتیاز کلی جذب کنند از CPC بالا برای آنها نمایش داده می شود، یعنی اول لینک کسانی که CPC را روی ۱۰ گذاشتنند را نشان می دهد، تمام که شد ۹ و … ولی این را بدانید یک  ماه هم طول بکشد چون عددهای بالا می آیند این ۲ شما نمایش داده نمی شود! پس باید عدد معقول بگذارید، نه زیاد که امتیاز شما تمام شود، نه کم که نمایش داده نشود! برای اینکه عدد مناسب را بدانید روی Instagram Followers یا Instagram Like در کنار راست کلیک کرده و Open New Page باز کرده و ببینید بقولی مزنه حال CPC در آن لحظه روی سیسیتم چند هست؟ شما دور و بر آن را وارد نمایید. این عدد را بعدا بارها عوض خواهید کرد. پس الگوریتم گذاشتن عدد CPC را هم آموختید. این مورد مهم هست و بارها دیده شده کاربران روی ۲ می گذارند و گلگی می کنند چرا بعد از یک هفته فقط چند نفر آنها را فالو کرده و این سرویس سرعت ندارد و بیرون در چند دقیقه هزار فالو جمع می کنند (با پول های گذاف!) دوستان عزیز متن رو با دقت بخونید جایی نگفته شده ۲ بذارید یا ۸ بذارید یا ۱۰ بذارید! توضیح داده شده بر اساس چه مواردی عدد را تعیین کنید! این مورد رو چندین بار مطالعه کنید در دیدگاه ها در این مورد توضیحی داده نمی شود.

 

 

۶- در انتها روی Save Changes کلیک نمایید تا ثبت گردد و از گزینه My Sites می توانید آمار لایک های خود را بیابید.

حال سوالی که حتما به ذهن شما می رسد، بعد از تمام شدن ۵۰ امتیاز چه کار باید کرد؟ برای افزودن امتیاز به سیستم دو راه هست، یکی خرید با دلار و دیگری وارد عمل شدن خود شما! مورد اولی نیازمند حساب بین المللی هست که اکثر ما نداریم! پس باید از منوی سمت چپ روی سرویس های موجود کلیک کرده و صفحه های فیس بوک، تویتر، اینستاگرام، یوتیوب و … دیگران را لایک کنیم تا بر اساس COC که آنها تعیین کرده اند امتیاز به شما افزوده گردد. دقت نماید قبل این کار باید حتما به سایت‌های مورد نظر برای گرفتن امتیاز نظیر فیس بوک یا ایستاگرام رفته و در آن با اکانت خود لاگ این / ورود کرده تا در باز شدن صفحه برای لایک یا فالو نیاز به ورود نباشد.(خیلی مهم) همچنین در گرفتن امتیاز با فالو کردن یا لایک دیگران، در صورتی که امتیاز برای شما ثبت نمی شود باید قبل از بسته شدن پنجره و بعد از اعمال لایک یا فالو توسط شما برای گرفتن امتیاز، خودتان دستی پنجره را باید ببنید تا امتیاز محسوب گردد.توجه کنید که شما فقط ۱۰ ثانیه فرصت دارید تا صفحه دیگران رو لایک کنید .بعد لایک سریع پنجره رو خودتون ببندید تا پوینت برای شما تعلق گیرد.

روش دیگر دست به کار شدن دعوت از کاربران دیگر هست که از بالا روی My Referrals کلیک کنید و در پایین صفحه سمت راست لینکی برای دعوت و زیر مجموعه گیری برای شما می دهد که با آن می توانید با دعوت و ثبت نام کامل یک کاربر ۳۰۰ امتیاز کسب نمایید. (در تصویر مرحله دوم مشخص شده است)

پ.ن: دفت نمایید در سایت های خارجی این روزها نرم افزارهایی برای این کار برخی سایت ها و وبلاگ های خوش نام در بلاگ اسپات با عکس گذاشته اند که لینک آنها بصورت انجام کارهایی هست و در آخر هم چیزی را نمی توانید دانلود کنید یا اگر دانلود کردید لینک بدافزار مشهور iLivid هست که دلار به جیب مبارک آنها برود و وقت و هزینه شما از دست می رود! پس دقت کنید که نرم افزاری برای این کار نیست.
همچنین از این روش برای لایک یوتیوب، و سرویس های عمده دیگر هم می توان استفاده کرد و حرف آخر اینکه بیرون این کارها را با مبالغ بالا انجام می دهند و در جایی آموزش این روش ها را به رایگان برای شما نمی گذارند

 

 

نویسنده :مهرداد مهاجر