ما را حمایت کنید
 
امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۴
عکس شماره 1

جلوگیری از هک شدن در تلگرام: با افزایش روز افزون شبکه های اجتماعی و برنامه های پیام رسان یکی از نگرانی هایی که افراد دارند بحث امنیت و حریم خصوصی شان است که موضوعی بسیار جدی است.

جلوگیری از هک شدن در تلگرام

با افزایش روز به روز شبکه های اجتماعی و برنامه های پیام رسان از قبیل تلگرام، یکی از نگرانی هایی که افراد دارند بحث امنیت و حریم خصوصی شان است که موضوعی بسیار مهمی است. در این مقاله نکات و روش هایی را برای جلوگیری از هک شدن اکانت تلگرام شما بازگو میکنیم .
تلگرام از محبوب ترین برنامه های پیام رسانی است که توانسته پس از مشکلات وایبر جایگاه خودش را در میان مردم باز کند و به محبوبیت زیادی برسد، بر اساس جدیدترین آمار های منتشر شده ۷۵ % کاربران تلگرام ایرانی هستند به گفته منابع معتبر امنیتی تلگرام جزء یکی از امن ترین برنامه های پیام رسان است که شرکت سازنده آن ادعا میکند درصورتی که بتوانید برنامه مارا هک کنید مبلغ ۳۰۰ هزار دلار جایزه دریافت خواهید کرد که تاکنون هیچکس نتوانسته است به این برنامه نفوذ کند و از اطلاعات کاربران سوء استفاده کند.

بنابراین از لحاظ امنیتی تمام ارتباط هایی که با این برنامه برقرار می کنید ایمن است اما در این بین هستند افرادی که ادعا می کنند تلگرامشان هک شده است البته این هک شدن نیست بلکه با استفاده از مهندسی اجتماعی و روش های مشابه رمز فعال سازی تلگرام را از شما دریافت می کنند و این خود شما هستید که باعث به وجود آمدن این مشکلات میشوید در این مقاله روشی را بازگو میکنیم که حتی باوجود داشتن کد امنیتی ارسال شده توسط تلگرام اکانت شما در وسیله ای دیگر قعال نشود به همین منظور روش زیر را دنبال کنید.

 

تلگرام,جلوگیری از هک شدن در تلگرام,هک شدن اکانت تلگرام

جلوگیری از هک شدن در تلگرام

 

 
۱-نرم افزار تلگرام رو باز کنید.

۲-به قسمت Settings که در پایین سمت راست صفحه قرار دارد بروید.

۳-بر روی Privacy and Security کلیک کنید.

۴-روی Two Step Verification کلیک کنید.

 

 

تلگرام,جلوگیری از هک شدن در تلگرام,هک شدن اکانت تلگرام

جلوگیری از هک شدن در تلگرام

۵- در این بخش شما باید یک پسورد و یا یک پین کد برای اکانتتان وارد کنید پس از آن یک نام که در صورت فراموش کردن پسوردتان آن را دیده و پسورد را به یاد آورید پس از گذراندن این مراحل یک ایمیل برای تایید فرایند ورود دومرحله ای برای شما ارسال می شود که با رفتن به ایمیل و کلیک بر روی لینک این قابلیت در اکانت شما فعال خواهد شد.

نکته قابل توجه: با این روش حتی اگر کد ارسال شده توسط تلگرام را وارد کنید باز هم به اکانت وارد نمیشود تازمانی که پسورد ثانویه را که در این مرحله فعال کرده اید را وارد کنید.

نکته:این روش برای فعال سازی در روی دستگاه های جدید کاربرد دارد یعنی اگر بخواهید برای اولین بار اکانت تلگرامتان را در تلفن جدیدی فعال کنید باید این پسورد دوم را بدهید تا وارد حسابتان شوید.