ما را حمایت کنید
 
امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۶
عکس شماره 1

امروزه افرادی که بدن خود را پانچ کرده و یا تاتوهای عجیبی دارند را شاید به چشم دیده باشید ؟ بعضی افراد با تغییراتی که در خود انجام می‌دهند ترسناک ترین جراحی ها را به جان می خرند تا شبیه افراد عجیب شوند به طوری که وقتی به آن‌ها نگاه می کنید اصلا آن‌ها را درک نمی‌کنید که به چه قیمتی حاضرند به این شکل و قیافه شوند.

ترسناک ترین جراحی ها برای جلب توجه!

در زیر نمونه هایی از ترسناک ترین جراحی ها را ذکر می کنیم :

۱٫ یکی از این جراحی ها دو شاخه کردن زبان است. در این حالت زبان به دو قسمت و مانند چنگال می‌شود. جراحان پلاستیک به خاطر آسیبی که این کار می‌رساند، این جراحی را انجام نمی‌دهند و این کار به صورت غیر قانونی صورت می‌گیرد.

دوشاخه کردن زبان,جراحی های ترسناک,جراحی ترسناک برای جلب توجه دیگران

دوشاخه کردن زبان یکی از ترسناک ترین جراحی ها

۲٫یکی دیگر از این جراحی ها تزریق سرم می باشد. این کار با اینکه بزرگ به نظر می‌رسد موقت است. این کار از آن ‌جهت که آیا وسایل مورد استفاده به خوبی استریل شده‌اند یا نه خطرناک است. البته این ماده باید زیر پوست تزریق شود و اگر از این ناحیه وارد خون شود مشکلات جدی‌ را فراهم می‌کند.

جراحی های ترسناک,تزریق سرم,جراحی تزریق سرم

جراحی های ترسناک و تزریق سرم

۳٫کشیدن پوست از ترسناک ترین جراحی ها است که بعضی افراد حلقه‌ای را وارد لاله گوش‌شان می‌کنند که باعث کشیدن پوست‌شان می‌شود. در بعضی موارد افراد این سوراخ‌ها و حلقه‌ها را بر روی لب و یا بینی خود هم امتحان می‌‌کنند. این کار خطر شاید خطر چندانی نداشته باشد اما وقتی به اندازه مشخصی کشیده شود دیگر به حالت قبلی خود باز نمی‌گردد.

جراحی های ترسناک,کشیدن پوست,جراحی کشیدن پوست

جراحی های ترسناک و کشیدن پوست

۴٫جایگذاری ترنس درمال، این مورد یکی از نمونه‌هایی است که اصلا نمی‌شود کسی را درک کرد. در این مورد جسم جامدی زیر پوست شخص قرار می‌گیرد تا شبیه شخصیت کارتونی یا یک فیلم شوند. اکثر پزشکان فقط به بیماران برای عفونت‌های احتمالی هشدار می‌دهند و نمی‌توانند کاری انجام دهند.

جراحی های ترسناک,جایگذاری ترنس درمال,جراحی جایگذاری ترنس درمال

جراحی های ترسناک و جایگذاری ترنس درمال